Yükleniyor

Reklam Ürünleri

Çarpıcı renkler ve fotoğraflar için yüksek kaliteli baskısı

Duvarlarda, kapılarda, pencerelerde veya reklam panolarına asmaya uygun

Laminasyon, kırışıklıkları önlemenize yardımcı olur ve kaliteyi korur

Dış mekan kullanımına uygun suya dayanıklı malzeme


Afiş Poster Baskı Ölçüleri: 25x35cm, 35x50cm, 35x70cm, 50x70cm, 64x90cm, 70x100cm
Kağıt Seçenekleri : Mat veya parlak kuşe 90 gr, 115 gr, 130 gr, 170 gr, 200 gr, 250 gr, 300 gr, 350 gr.
Laminasyon (Kaplama) Seçenekleri: Mat veya parlak selefon
Baskı Seçenekleri: CMYK (Renkli) tek yüz baskı. İsteğe bağlı olarak ön/arka çift yüz baskıda yapılabilir.
Ekstra Renk: İsteğe bağlı olarak yaldız ve ekstra renk kullanılabilir.
Ekstra Seçenekler: Lokal lak, Embos lak, Dispersyon lak

Temiz, pratik ve zaman kazandırıcı! Amerikan servislerbu nedenle restoran ve kafelerin sofralarında vazgeçilmez bir ürün olmasını sağlıyor. Size özel tasarıma sahip Amerikan servisler ile süslenen masalar, yemeklere renk katıyor. Sadece bununla da kalmıyor, masa üstünde biriken kırıntı ve lekelerin bir çırpıda temizlenmesini ve müşterilere daha hijyenik bir hizmet sunmanıza imkan sağlıyor.
Firmanız için Amerikan servis baskı hazırlatmanız, zamandan tasarruf yapmanız ve temiz bir görünüm elde etmenizin yanında, kurum imajınızın yansıtılması için de önemlidir. Müşteriyle kurduğunuz ilk temaslardan biri olan kağıt Amerikan servisler, doğru bir tasarımla kalıcı bir iletişim kurmanıza yardımcı olur. Birleşim Ofset profesyonelliği ile tasarlanıp basılan amerikan servisler, aynı zamanda ekonomik bir çözüm sunar.

Broşür ya da el ilanı sınıfına giren ve firmanızı geniş kitlelere ulaştırabilen reklam amaçlı yapılan bir matbaa hizmetidir. İnsert basımı olarak ta adlandırılan bu hizmeti daha çok perakende olarak hizmet veren firmalar müşterileriyle sürekli iletişim halinde olma için yaptırırlar. Bu yöntem etkili bir promosyon ve reklam aracı olarak değerlendirilmelidir. Bu etkisi nedeniyle üreticilerin bile son zamanlarda rağbet ettiği insert baskısı, ucuz fiyatları ile etkili bir reklam olarak değerlendirilmektedir. İnsert fiyatları sağladığı faydalar gözetildiğinde küçük bir detay olarak kalmaktadır.

Mağazalara girdiğimizde tavanlarında asılı büyük, küçük ya da orta ebatlarda indirim ve kampanya duyurularına rastlayabiliriz. Kozmetik, oyuncak, yeme içme ve teknoloji gibi alanlarda böyle duyuruları görme ihtimalimiz daha yüksektir. Üzerinde bu tip duyuru ve tanıtımların yer aldığı araçların genel ismine dönkart denir. Dönkartlar görünümleri ve kullanım amaçları itibariyle wobbler tasarımlarını andırabilirler. Tasarımları itibariyle iç mekanlar için kullanımları uygundur.
Dönkart ürünlerinde tasarımdan sonraki en önemli aşama baskı teknikleridir. Dönkart baskı aşamaları aşağıdaki gibi sıralanabilir;
Ölçüler kullanılacak mekanın büyüklüğü baz alınarak, kişisel talep doğrultusunda ayarlanabilir. Ancak standart ölçüleri 10x10, 20x20, 30x30, 50x50 ve 60x60 cm ebatlarında belirlenir.
Baskı sırasında yaklaşık 2mm. oranında mukavva ya da 3-4 mm. oranında fotoblok üzerine sıvama yapılır. Fotoblog sıvama, dönkartın hafif olması istendiği durumlarda tercih edilir.
Boyutları A3, A4 oranlarındayken, yuvarlak kesimlerde 30cm ve 50 cm arasında değişebilir.
4 renk CMYK tekniği ile basılır.
Hem arkalı önlü hem de tek yüzlü işlem yapılabilir.
Bütün işlemler tamamlandığında üzerine mat veya parlak selefon kaplama yöntemi uygulanabilir.


image_not_found

Afiş Poster

image_not_found

Amerikan Servis

image_not_found

Amerikan Servis

image_not_found

Amerikan Servis

image_not_found

Amerikan Servis

image_not_found

Amerikan Servis

image_not_found

Menü(Cafe/Restaurant)

image_not_found

Menü(Cafe/Restaurant)

image_not_found

Menü(Cafe/Restaurant)

image_not_found

İnsört

image_not_found

A3 İnsört

image_not_found

Dönkart

image_not_found

Dönkart