Yükleniyor

Kurumsal Ürünler

Çarpıcı renkler ve fotoğraflar için yüksek kaliteli baskısı

Duvarlarda, kapılarda, pencerelerde veya reklam panolarına asmaya uygun

Laminasyon, kırışıklıkları önlemenize yardımcı olur ve kaliteyi korur

Dış mekan kullanımına uygun suya dayanıklı malzeme


Kartvizit bir firmanın kurumsal kimliğini temsil eden bir matbaa ürünüdür, doğru kartvizit iyi bir grafik tasarım çalışmasının akabinde kaliteli bir basım gerektirmektedir. Üsküdar Ofset olarak kurumsal kimlik yapılandırılması öncelikli çalışmalarımız arasındadır.
Kartvizit çeşitleri
tek taraflı parlak selefon Kartvizit ,
çift taraflı parlak selefon Kartvizit
tek taraflı mat selefon Kartvizit ,
çift taraflı mat selefon Kartvizit
tek taraflı tual Kartvizit ,
çift taraflı tual Kartvizit
tek taraflı parlak selefon kabartma laklı Kartvizit ,
çift taraflı parlak selefon kabartma laklı Kartvizit
tek taraflı mat selefon kabartma laklı Kartvizit ,
çift taraflı mat selefon kabartma laklı Kartvizit
tek taraflı altın yaldız kabartma laklı Kartvizit ,
çift taraflı altın yaldız kabartma laklı Kartvizit
tek taraflı altın yaldız gofre Kartvizit ,
çift taraflı altın yaldız gofre Kartvizit
tek taraflı gümüş yaldız kabartma laklı Kartvizit ,
çift taraflı gümüş yaldız kabartma laklı Kartvizit
tek taraflı gümüş yaldız gofre Kartvizit ,
çift taraflı gümüş yaldız gofre Kartvizit
çift taraflı kabartma laklı özel kesim Kartvizit
çift taraflı sıvamalı kabartma laklı özel kesim Kartvizit

Şirketlerin resmi ya da özel yazışmalarında tercih ettikleri ve şirket logosu/amblemi ve iletişim bilgilerinin yer aldığı kağıtlara, antetli kağıt denir. Firmalar bazı resmi işlemleri için antetli kağıt kullanımını gerekli görür. Sizler de firmanızın kurumsal kimliğini için antetli kağıt bastırmak ve de tasarlatmak istiyorsanız önerimiz Verdil ofset ile iletişime geçmeniz olacaktır.

İş yaşamında günlük programımızda yapmamız gereken işleri unutmamak ve sıraya koymak adına bloknot kağıtlara ya da defterlere ihtiyaç duyarız. Bloknotlar, sadece yapacağımız işler için değil, biten çalışmalarımızı da tarihiyle birlikte not etmemizi kolaylaştırarak, gün içerisinde yaşanabilecek karışıklıkları önlemeye yardımcı olacaktır. Örneğin; toplantı notları, önemli telefon numaraları, aramalar ve alınacak randevulara ilişkin kısa notları bloknotlara yazmayı tercih ederiz. Özellikle üniversite öğrencileri tarafından da tercih edilen ürünlerden biridir.
Bloknot Örnekleri:
Spiralli Bloknot: Spiralli bloknot Kurumsal ve butik şirketlerin en çok kullandığı ürünlerden biridir. Pazarlama ürünü şeklinde de bilinir. Firmaların belirli dönemlerde düzenledikleri etkinliklerde, spiralli bloknot örnekleri müşterilere dağıtılabilir. Üzerlerinde o firmaya ait logo, amblem ve iletişim bilgileri bulunur. İstenilen her ebatta basılabilir. Ofset baskı tekniği ile yapılan şekillendirmeler, sayfa sayısı ile paralellik gösterir. Ciltleme aşaması defterle benzerlik gösterirken, kapak tasarımı 250-350 gr oranında Bristol, kuşe karton üstü ve 3 ya da 4 renkten oluşan local lak, ofset ve varak yaldız yöntemiyle tamamlanabilir.
Küp Bloknot: Küp bloknot çalışma masalarında sıkça rastlanan bloknot örnekleri arasında yer alır. Şirkete gelen herhangi bir müşterinin ya da danışanın verdiği iletişim bilgilerini hemen not edebilme açısından pratiktir. Müşterilere ücretsiz olarak da sunulabildiği gibi tanıtım sürecini uzun kılarak, üzerine firma bilgileri eklenebilir. Bu tip bloknotlar kurumsal hayatın dışında, günlük ev yaşamında ve öğrencilik döneminde de tercih edilir. Üretimi kare ebatlarda 8x8, 9x9 ve 10x10 cm. şeklinde gerçekleşerek, 1. hamur kağıda ofset baskı tekniğiyle bütünleşerek gerçekleşir. Ayrıca üst kısımdan tutturulan elastiki tutkal sayfaların bir arada durmasını sağlar. Gereken durumlarda alttan karton veya herhangi bir materyalle destek verilebilir.
Sert Kapaklı Bloknot: Sert kapaklı bloknot çeşitleri daha çok günlük not almaya yönelik iş gören kırtasiye malzemeleri şeklinde tanımlanırlar. Çeşitli boyut ve ebatlarla basılabilmeleri nedeniyle de oldukça kullanışlıdır. Promosyon tarzı etkinliklerde dağıtımları yapılan ürünler içerisinde dikkat çekerler.
Kendinden Yapışkanlı Bloknot: Kendinden yapışkanlı bloknot, post it ürünlerine benzerlikleriyle öne çıkan bloknot çeşitlerindendir. Ağırlıklı olarak mühendislik, mimarlık ve gayrimenkul tarzı alanlarda kullanılır. Birden fazla yüzeye yapıştırılma özelliği nedeniyle, ofisler dışında evlerde de tercih edilir.Yaprak sayısı, adedi ve renk seçimleri sipariş veren tarafından belirlenebilir.

Mektup, kart ya da davetiye gibi şahıs ya da kurumlarla ilgili özel yazışmaların içinde taşındığı özel olarak şekillendirilmiş kılıf ya da kaplara zarf adı verilir. Mektup ve davetiyelerin tahrip olmasını, zarar görmesini engelleyen zarfların sol üst köşesinde göndericinin adı ve ilgili diğer bilgileri, sağ alt köşesinde ise iletilmek istediği kişi ya da adres yer alır. Yazışmaların ya da davetiyelerin doğru kişiye/kuruma gitmesi için son derece önemlidir.pencereli, penceresiz, torba, davetiye, özel olarak üretilmekte veya hazır olarak alınıp üzerinde tasarım yapılmaktadır.
Zarf Çeşitleri
Mekanize Zarflar
Dosya Zarflar
Körüklü Zarflar
Diplomat Zarflar
Torba Zarflar
Kare Zarflar
Buklet Zarflar
Davetiye Zarflar

Cepli dosyalar, kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz ve firmanızın profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir. Tüm çalışma materyallerinizi bir arada tutarken, şirket isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olur.Cepli dosyalar, tüm promosyon malzemelerinizi tek bir çatı altında toplayıp kolayca taşımanıza olanak sağlar.

Klasör Ölçüleri: Standart ölçü 25,5×35 cm’dir. İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde üretim yapabiliyoruz.
Klasör Sırt Ölçüleri: Farklı sırt kalınlıklarında istediğiniz ölçülerde üretim.
Kağıt Seçenekleri : Mat veya parlak kuşe (Mukavvaya sıvama) tercih edebilirsiniz.
Laminasyon (Kaplama) Seçenekleri: Mat veya parlak selefon.
Baskı Seçenekleri: CMYK (Renkli) dış yüz baskı. Klasörlerin iç kısımlarına baskı yapılmamaktadır. İsteğe bağlı düz renk zemin basılabilir.
Ekstra Renk: İsteğe bağlı olarak yaldız ve ekstra renk (Pantone) kullanılabilir.
Ekstra Seçenekler: Lokal lak, Kabartma lak

Bir başarıyı veya iyi yapılmış bir işi hak edildiği gibi ödüllendirmenin en güzel yolu özel bir sertifikadır. Büyük veya küçük herhangi bir başarıyı veya çerçevelenmesi, sergilenmesi gereken basılı belgeler için farklı ölçü ve kağıt seçeneklerimizden birini seçebilirsiniz.
Kaliteli kağıda profesyonel kalitede renkli baskı yapıyoruz. İşletmeniz, okulunuz veya kuruluşunuz için herkesin sahip olmak isteyeceği kaliteli ve şık belgeler üretiyoruz.
İster ayın çalışanı, ister eğitim, isterse başarı belgesi olsun, kaliteli bir sertifikaya sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.
Ebatlar: A5 (14,8 x 21 cm), A4 (21 x 29,7 cm), A3 (29,7 x 42 cm), Özel Ebat
Sertifika Kağıdı: 170 gr, 200 gr, 250 gr, 300 gr, 350 gr mat kuşe veya 280 gr Tuale Fantazi Kağıt
Baskı: 4 Renk CMYK (Renkli) Baskı
Ekstra Seçenekler: Varak Baskı, Lokal Lak


image_not_found

Kartvizit

image_not_found

Kartvizit

image_not_found

Bloknot

image_not_found

Bloknot

image_not_found

Antetli Kağıt

image_not_found

Antetli Kağıt

image_not_found

Zarflar

image_not_found

Torba Zarf

image_not_found

Diplomat Zarf

image_not_found

Cepli Dosya

image_not_found

Klasör

image_not_found

Sertifika