Yükleniyor

image_not_found

Profesyonellikle

Süre Gelen Uzmanlık

Verdil

1990 dan beri...
her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve görsel tasarım hizmetleri olmak üzere 4 ana iş dalında faaliyet göstermektedir.

Proje öncesinde ve sonrasında müşterilerimizi çok iyi dinler, analiz ederiz. Tam olarak ne istediğini anladıktan sonra kendi bilgi birikimi ve teknik donanımı ile çalışmalarına başlarız. Müşterilerimizin iş strateji ve planlarını; sahip olduğumuz deneyim, altyapı, uzman ekip ve yenilikçi yaklaşımımızla oluşturuyoruz.

Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Verdil Ofset Matbaa, müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması en önemli prensibidir. Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarında ve işin her aşamasında kalite ve güven prensiplerini dikkate alıyor, en yüksek elit değerlere bağlı kalıyor.

image_not_found

Kalite asla taviz kabul etmez

Verdil

Hizmet felsefemizi "Toplam Kalite" kavramı ve "Zamanında Hizmet" anlayışı çerçevesinde geliştirdik. Bu doğrultuda her işi kendi işimiz gibi görüyor ve kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Zamanında teslim etmek için titizlikle çalışıyoruz.

Hizmetlerimizin her alanında, müşterilerimize en kaliteli ve çağdaş hizmeti verebilmek için; her işimizde sıfır hata prensibi ile sizden gelen çalışmaları uygulamaya girmeden önce sizlere gerekli bilgileri vererek tecrübeli personelimizle kalitemizden ödün vermeden çalışarak sizlerle buluşmasını sağlamaktır.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren , konusuna hakim, sizlerin isteklerini değerlendiren, sorunlarınıza çözüm üretebilen müşteri temsilcilerimiz sizleri karşılıyor olacaktır. Süreci sağlıklı ve hatasız yönetebilmek için önce sizleri dinliyoruz.

Firmamız istediğiniz ölçü ve ebadlarda, yapılan işin özelliğine uygun kalitede ofset kutu, etiket, inovatif ambalajları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Sektörünüzde markalaşmak için kaliteli bir ambalaj sunumuna ihtiyacınız olduğu biliyoruz.

Referanslarımız

Verdil